Військові вручили Ігорю Терехову відзнаку «За оборону Харкова»

Харківському міському голові Ігорю Терехову 14 жовтня вручили відзнаку «За оборону Харкова» від командування та особового складу 92-ої окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Про це повідомили в пресслужбі мерії Харкова.

Також меру передали від 92-ої бригади пам’ятні подарунки. Заступник командира 92-ої ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка Віталій Онацький подякував Ігорю Терехову за підтримку та співпрацю.

«Йдемо на кордони з Харківською областю і продовжимо йти далі. Все у нас виходить і вийде однозначно», — зазначив заступник командира.

Міський голова подякував 92-ій бригаді, яка відстояла місто Харків і продовжує обороняти Україну від ворога.

«Ми знаємо, що всі ваші хлопці, командування робили для міста Харкова і продовжуєте робити, щоби відстояти нашу Україну. Ми обов’язково переможемо! Все, що залежить від нас, робитимемо», — підкреслив мер Харкова.

7 Comments
  1. imdur sulfamethoxazole for bladder infection The Navajo plant is located on the Navajo Nation, less than20 miles from the Grand Canyon near Page, Arizona cialis prescription online Ostensibly, during this long period of latency, a small minority of disseminated carcinoma cells underwent gradual genetic and or epigenetic evolution in order to acquire the adaptive traits required for metastatic colonization

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поиск на этом сайте