Удар по нафтобазі у Харкові. Один з дронів влучив у захисну споруду, яка мала б стримувати паливо – ОВА

Після російської атаки по нафтобазі в Харкові 9 лютого такий значний витік палива та пожежа в приватному секторі стались, зокрема, тому, що один з дронів влучив у захисні споруди бази. Про це 14 лютого розповів журналістам начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

“Можливо, знову ж таки, це сукупність факторів, яка вплинула. За попередньою інформацією, там було три “прильоти”, три [дрони] Shahed. Один із дронів не влучив у резервуари, влучив саме у захисні споруди, які мали б стримати те паливо у випадку розлиття. І саме це спричинило витік палива на вулицю і далі вниз до житлових будинків”, – сказав начальник ОВА.

Він підкреслив, що йдеться поки лише про попередні версії – висновки, які посадовці ОВА зробили під час обстеження і під час ліквідації наслідків з підрозділами ДСНС.

Синєгубов спростував інформацію ЗМІ, що нафтобаза належить компанії “ОККО”.

“За моєю інформацією, “ОККО” не має відношення до самого інфраструктурного об’єкту. Однак до палива, яке там зберігалося, мають – на правах оренди. Такий механізм працює у 90% місць або промислових об’єктів. Відповідальність всіх мають визначити правоохоронні та слідчі органи”, – зазначив Синєгубов.

Поиск на этом сайте