10 місць Харкова, де випити пива у Харкові

Фраза “вийти на пиво” вже давно стала частиною нашого життя. Інколи це означає посидіти біля під’їзду з пляшкою хмільного, а іноді – цілий ритуал зустрічі з друзями в улюбленому барі. Під пиво можна похрумтіти снеками вдома, або ж рибалити десь за містом. Без пива, здається, не обійдеться жоден виїзд на шашлики. 

Проте, бувають часи, коли краще сходити до закладу та спробувати щось з крафту. Це може бути томатне пиво, пиво з перцем чилі чи звичайний стаут. В Харкові можливо знайти заклад з напоями на будь-який смак.  ,

Паб “Green Duck” (вул. Університетська, 22). Зсередини та ззовні цей заклад витриманий в єдиному, характерному стилі, добре знайомому прихильникам серіалу “Гострі картузи”. Як і в справжньому пабі, тут широкий вибір пива та страв, скуштувати котрі можна з 10:00 до 22:00. А якщо ж раптом пива виявиться забагато – паб також функціонує і як готель, де можна залишитися на ніч.

Бар “Старий Хем” (вул. Університетська, 2). Бар з багаторічною, та далеко непростою історією, знову відкрив двері для поціновувачів особливої атмосфери та місцевого пива. Заклад працює за новою адресою з 12:00 до 22:00.

Паб “The Counselor Pub” (бул. Юрʼєва, 2А). Заклад, котрий нещодавно відсвяткував п’ятиріччя своєї роботи, пропонує гостям не лише широкий вибір страв в меню, а й пивною картою з детальним описом кожного сорту пива. Ознайомитись можна з 07:00 до 23:00.

Таверна “Стара корабельна мавпа” (пр. Героїв Харкова, 5). Інтер’єр закладу відповідає своїй назві, адже в ньому зібрані предмети, пов’язані з судноплавством. Серед них є і якорі, й копії шхун, підводних човнів та корабельних приладів. Ознайомитись детальніше з експонатами, а також меню можна з 12:00 до 22:00.

Паб “Дублін” (ст. м. “Наукова”; проспект Науки, 12). Цей паб є частиною мережі, котра також варить власне пиво. Також тут широкий вибір закусок до пива, серед яких є більш легкі (рибка сушена) та більш ситні (смажені пельмені з цибулею фрі). Відкривається паб о 10:00 та працює до 22:00.

Паб “Пивні вуса” (вул. Г. Сковороди, 42). Тут можна зібратись з друзями на перегляд матчу, перекусити ланчем в обід або ж просто випити пива. До речі, меню представлені позиції не лише пиво, а й вина різних країн, та безалкогольні напої. Графік роботи: 12:00 – 21:30 (пн-пт), 13:00-21:30 (сб-нд).

Паб “Big Ben” (проспект Науки, 48). Цей заклад має не тільки назву, що говорить сама за себе, а й особливий стиль британських пабів. Темне дерево в інтер’єрі, широкий вибір пива, прапори на стінах і можливість пограти в дартс – атрибути справжнього пабу, та всі наявні тут. Відчути цю атмосферу можна з 10:00 до 22:00.

“Million Dollar Baby” (вул. Героїв Праці, 47А). За знайомою містянам назвою ховається не тільки відсилка на голівудський фільм, а й широкий вибір напоїв, зокрема пива. Сорт кожного пива описаний в меню, завдяки чому обрати снек чи страву до нього набагато простіше. Завітати сюди можна з 07:00 до 23:00.

Гастро-бар “В мʼясо” (проспект Науки, 20, пл. Конституції, 18). Цей заклад відкрився не так давно, проте вже став зайняв своє місце серед закладів міста. Вдалося це завдяки різноманіттю страв, зазначених в меню та широкому вибору алкоголю. Працює бар з з 10:00 до 21:00 (пн-чт) та з 10:00 до 22:00 (пт-нд).

Паб ”Daf PUB” (вул. Сумська, 22). В теплу пору року тут працює літній майданчик, взимку та восени – можна заховатись всередині закладу, панорамні вікна якого виходять на головну вулицю міста – Сумську. Заклад приймає відвідувачів з 13:00 до 22:00. Крім цього, працює функція доставки.

Поиск на этом сайте