У Східному угрупуванні військ ЗСУ не виключають новий наступ росіян на Харків та Куп’янськ

Спікер Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий не виключає, що російські окупаційні сили можуть піти у повторний наступ на Харків та Куп’янськ.

В інтерв’ю виданню «РБК-Україна» Череватий повідомив, що загарбники намагаються контратакувати у напрямку Куп’янська, проте українські захисники контролюють ситуацію та зупиняють ворога.

За словами речника Східного угруповання, наші військові постійно відстежують дії окупантів, і Харківська область готова відбити можливу атаку росіян.

«Теоретично вони можуть завдати такого удару на будь-якому напрямку. Важливіше те, що вони постійно в полі зору. Ми маємо дуже потужну розвідку. Харківська область готова, там є підрозділи, загартовані у боях, які зустрінуть ворога», – запевнив військовий.

Він нагадав, що путінська армія не змогла здійснити бліцкриг на Харківському напрямі у лютому минулого року. ЗС РФ вдалося просунутися у регіоні, але й тоді вони зустріли великий опір українців, які швидко приєднувалися до територіальної оборони.

Говорячи про нинішню ситуацію, Череватий зазначив, що за ворогом ведеться постійне спостереження, всі наші військові перебувають у бойовій готовності, тому навряд чи загарбникам вдасться зробити якісь несподівані, стрімкі дії.

Поиск на этом сайте