У Харкові на місці знаменитого ринку Барабашово збудують науковий квартал, — міськрада

У харківській мерії вважають, що ідея ринку давно себе вичерпала. Квартал Барабашово перетворять на новий культовий район із розвагами.

У Харкові замість зруйнованого ринку Барабашово планують збудувати новий інноваційний район. Про це розповів прессекретар мера міста Юрій Сидоренко.

Під час обстрілів з російської сторони сильно постраждало одне з найпопулярніших місць у Харкові — ринок Барабашово. Виявилося, що його відновлювати не збираються, у колишньому вигляді він більше не існуватиме.

У мерії вважають, що концепція ринку себе вичерпала, і тепер на місці збудують торговий комплекс із житловими кварталами, зонами відпочинку, а також громадськими просторами.

“Це буде абсолютно новий тип ринку. Комфортабельніший та сучасніший. Ми його переробимо у новий культовий район змішаного використання. Це буде науковий квартал Барабашово, присвячений просуванню наукових та технологічних інновацій. Об’єднаємо наукові парки, запровадимо сучасний підхід до створення мікрорайонів. Зараз проєктують новий вид житла, гнучкі багатоквартирні будинки, за них — громадські простори. Реконструюють набережну, новий сучасний ринок та будинки”, — заявив Юрій Сидоренко.

Поиск на этом сайте