У Харкові запрацював Центр допомоги врятованим

У Центрі жителі Харківської області, які постраждали від війни, можуть отримати комплекс медичних, соціально-психологічних та правових послуг.

Як повідомляє медіа «Слобідський край», 20 липня в Харкові за сприяння UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні відкрили Центр допомоги врятованим. Як повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов, Харківщина має тривалі партнерські взаємовідносини з UNFPA, Фондами ООН. З 2022 року в обласному центрі працювали дві мобільні бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства, які були створені в межах Програми «Міста і громади, вільні від домашнього насильства».

Начальник ХОВА Олег Синєгубов: З Фондом UNFPA в Україні маємо тривалі партнерські відносини

– Харківська область стала черговою, де відкрився Центр допомоги врятованим. Ми вдячні нашим партнерам за підтримку. В умовах війни питання ментального здоров’я громадян стоїть надзвичайно гостро. Дуже важливо, що люди, які виїхали із зони активних бойових дій або тимчасово окупованих територій, завдяки створеному Центру отримують соціально-психологічну підтримку в одному місці, – наголосив Олег Синєгубов.

До Центру допомоги врятованим можна звернутися в будні з 10:00 до 17:00 за адресою: вулиця Сумська, 37 (приміщення Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості). А також за телефоном: +38 066 457 74 17.

Поиск на этом сайте