Терехов доручив підготувати до відкриття поліклініку на Північній Салтівці

Харківський міський голова Ігор Терехов 24 липня оглянув ступінь руйнації двох міських поліклінік на Північній Салтівці. Про це повідомили в Харківській міській раді.

За словами мера, поліклініка №10 була зруйнована російськими окупантами практично вщент, через що оперативно відновити її не вдасться, а прийом дітей та дорослих, які мешкають на Північній Салтівці, тимчасово можна вести в дитячій поліклініці №23.

Міський голова вже дав доручення профільним департаментам з облаштування цієї медустанови. Зокрема, там є необхідність ремонту даху, проведення внутрішніх ремонтних робіт, підключення опалення та води.

«Найближчим часом 23-тя дитяча поліклініка почне працювати. Вона прийматиме всіх, у тому числі й дорослих. Нині це єдино можливий варіант. Поліклініка відкриється у дві черги. Спочатку — блок для дорослих пацієнтів, потім — для дітей. Ремонт обох відділень проводитиметься паралельно. Я вирішив так вчинити з огляду на прохання місцевих жителів. Тут здебільшого залишилися самотні люди похилого віку, яким важко їхати по медичну допомогу в інші райони. На жаль, 10-ту міську поліклініку зараз нам не відновити», — зазначив Терехов.

Поиск на этом сайте