У Харкові до Ночі музеїв готують виставку в підвалі, де працював відомий український художник

Харківський літературний музей готує програму до Ночі музеїв.

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці музею, передає “Думка”.

За інформацією закладу, Міжнародна рада музеїв ICOM визначила цього року темою Ночі “Музеї. Сталість і добробут”.

“Ми все ж намагаємося зберігати сталість — і навіть у найтяжчі часи не порушувати традиції щовесни влаштовувати мініфестиваль “Ніч музеїв”. Намагаємося також облаштувати добробут — у тому числі й підвальний, з огляду на ситуацію. І… вже готові запросити вас на “підвалини”, – написали в Літмузеї.

Тут додали, що цьогорічні фестивальні заходи відбудуться у підвалі музею, де на початку його існування розташувалася майстерня художника Валєра Бондаря.

“На Ночі музеїв ви зможете відчути атмосферу майстерні й оглянути експозицію робіт Бондаря, а ще — власноруч виготовити естампи з ліногравюр художника”, – зазначили в Літмузеї.

Приміщення музею також відкриється для відвідувачів — сюди повернулася мандрівна виставка “Харків – Залізобетон”, яка минулого року об’їздила 5 міст України.

Програму доповнять мінілекції у форматі 15х4 від спеціалістів з різних галузей та “Світлий концерт” Харківського університету мистецтв.

Детальніше із програмою у музеї обіцяють ознайомити 18 травня.

Довідка. Валерій Євгенович Бондар (псевдонім: Валєр Бондар) (1 січня 1956 с. Мельниця-Подільська, Тернопільська область — 31 жовтня 2012 м. Харків, Україна) — український художник і графік, громадський діяч, член Національної української асоціації митців. Від 1992 року працював у Літературному музеї Харкова. Автор ілюстрацій до книг: “Очима серця: Антологія репресованої лірики” (1993), “Щедрик: Дитячий універсальний (1994), “Дзиґа: Енциклопедія дитячих ігор” (1998), “Цитатник” Сергія Жадана (1995) та інші.

Поиск на этом сайте