Скільки транспорту втратив Харків під час повномасштабної війни

Через російську агресію у місті пошкоджені та виведені з ладу десятки трамваїв, автобусів, тролейбусів та вагонів метро. Про це повідомляє Інфосіті з посиланням на ХАЦ.

“Харківський антикорупційний центр” звернувся з запитами до міськради щодо кількості знищених одиниць транспорту та транспорту, який Харкову вдалось залучити в якості міжнародної технічної допомоги.

У метрополітені на запит повідомили, що пошкоджено було 42 вагона метро.

У КП “Салтівське трамвайне депо” повідомили, що через російську агресію пошкоджено 27 тролейбусів з автономним ходом, 94 автобуси (повністю знищено 3) та 126 трамваїв, з яких повністю знищено 30.

КП “Жовтневе трамвайне депо” за час повномасштабного вторгнення втратило дев’ять трамваїв.

Частину муніципального транспорту вдалось відремонтувати, крім того, місто почало отримувати міжнародну допомогу.

За даними міськради, місто отримало за час повномасштабної війни 11 автобусів із різних міст Чехії, 27 автобусів від міськради німецького Нюрнберга, 6 автобусів від автобусної компанії литовського міста Каунас, 2 автобуси від Фінського агентства транспорту та комунікації та автобус від асоціації “Медична і благодійна допомога “Франція – Україна”. Тож всього місто отримало від міжнародних партнерів 47 автобусів. Зараз їх ставлять на облік.

Також було отримано 5 тролейбусів від транспортного підприємства міста Брно та 29 трамваїв від чеських Праги та Плзень.

Поиск на этом сайте