Першу підземну школу на Харківщині відкрили в Люботині. Один такий заклад є в самому Харкові

Першу підземну школу в Харківській області відкрили в Люботині, повідомляє очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов. Один такий заклад також є в самому Харкові.

Підземна школа має укриття найвищого класу безпеки (А4), що розраховане на 400 людей. Вартість проєкту складає майже 73 мільйони гривень. Ці кошти взяли з фонду ліквідації наслідків збройної агресії та обласного бюджету.

У школі облаштували систему опалення, вентиляції, водопостачання, а також встановили дизельний генератор на випадок тривалих відключень світла. Приміщення пристосоване для людей з інвалідністю: є підйомник та інші елементи безбарʼєрності, кажуть у Харківській ОВА.

Під час літніх канікул освітній простір використовуватимуть для «надолуження освітніх втрат». Так, дирекція закладу вже розробляє графік навчання у кілька змін на наступний рік.


Першу підземну школу в Харкові збудували в квітні. Вона має 20 класних кімнат і розрахована на прийом 900 учнів у дві зміни. Такі школи продовжать будувати й в інших районах містах.

Проєкт підземного містечка в Харкові презентувала Харківська інвестиційна агенція. Там буде громадський простір, заклади освіти й медицини, простір для житла й комерційних приміщень. Вхід до містечка облаштують одразу з підземної станції метро, а на поверхні створять паркову зону.

Поиск на этом сайте