Проїзд у комунальним транспортом у Харкові в 2024 році залишатиметься безкоштовним, на це закладають майже 1,2 млрд. грн

Виконком Харківської міської ради схвалив проєкт бюджету Харківської міської територіальної громади на 2024 рік, за яким передбачається забезпечення безоплатного проїзду в метро, трамваях, тролейбусах і автобусах.

«Прогнозний обсяг видатків бюджету Харківської міської територіальної громади на 2024 рік розрахований в обсязі 17 млрд грн. Отже, обсяг доходів та витрат – збалансований», – прокоментувала заступниця міського голови – директорка Департаменту бюджету та фінансів Тетяна Таукешева.

За її словами джерелом доходів, як і в попередні два роки, буде податок на доходи фізичних осіб. У структурі доходів бюджету наступного року він становитиме 55,1%, або 7,2 млрд грн. Крім того, місцеві податки та збори складуть 4,7 млрд грн.

Найбільша питома вага у структурі видатків становитиме оплата праці – 48,4%, або 8,2 млрд грн. На відновлення зруйнованих об’єктів критичної інфраструктури передбачено 1,2 млрд грн. Раніше мер Харкова Ігор Терехов розповідав, що утримання громадського транспорту обходиться місту щомісяця 171 мільйон гривень і це велике навантаження на міський бюджет в умовах зниження доходів. Щорічно це забирає з міського бюджету суму близько 2 млрд 52 млн гривень.

Поиск на этом сайте