Підйом на оглядовий майданчик на щиті монумента “Батьківщина-мати” планують відновити з 21 жовтня – гендиректор музею

Національний музей історії України у Другій світовій війні планує відновити підйом на оглядовий майданчик на щиті монумента “Батьківщина-мати” з 21 жовтня.

“Ми плануємо з суботи відновити підйом нагору. Але технічні та фізичні можливості – це десь не більше 10 підйомів на день”, – сказав генеральний директор Національного музею історії України у Другій світовій війні Юрій Савчук в ефірі “Радіо Культура” в четвер.

Зокрема, за його словами, 20 жовтня (раніше повідомлялося, що 19 жовтня – ІФ-У) відбудеться день відкритих дверей, і територія Меморіального комплексу та будівля головного корпусу музею стануть повністю доступними для відвідування.

Усі охочі зможуть відвідати кілька виставок: “Загроза з неба”, “Наша скарбниця”, буде представлено експозицію робіт вуличного художника з Франції Крістіана Гемі, відомого як С215, а також демонтований із монумента “Батьківщина-мати” герб СРСР.

Як повідомлялося, роботи з заміни герба СРСР на герб України на монументі “Батьківщина-мати” були анонсовані 13 липня і завершені до Дня державного прапора України, 23 серпня 2023 року.

Поиск на этом сайте