Новий заклад у Харкові — “Barbara”

Можливість обрати заклад під настрій — це дуже зручна опція. Але що, якщо заклад змінюється під настрій? Відповідь на це питання вирішили дати в “Barbara”. 

Концепція закладу полягає у відмінності форматів, тобто, є ранкова, денна та вечірня “Barbara”. Різниця між ними в стравах та напоях, що подаються. Так, наприклад, ранковий формат базується на сніданках, але замовити їх можна протягом усього дня. Та не сніданками єдиними, адже ввечері тут можна замовити келих вина та закуски на свій смак, а в обід – перекусити чимось більш ситним. Наприклад, однією з перших страв, серед яких:

 • цибулевий крем-суп;
 • курячий бульйон з мітболами;
 • томатний суп з морепродуктами.

  Зробити замовлення можна, залишивши відмітку на бланку, котрий видається кожному відвідувачеві. Там зазначений перелік позицій, в залежності від часу дня. В разі необхідності, працівники закладу можуть допомогти зробити замовлення або ж порекомендувати щось з меню. Звісно ж, можна скористатись і меню в електронному вигляді, якщо бажаної страви чи напою немає в паперовому бланку. 

  Атмосфера закладу, в загальному, напрочуд спокійна, адже в інтер’єрі використані пастельні відтінки зеленого, помаранчевого та коричневого кольору. Завдяки просторим вікнам, з котрих добре видно саме серце Харкова, вдень тут достатньо природного світла, а ввечері вмикається додаткове освітлення. Його тут, до речі, достатньо багато, адже крім ламп над столиками для відвідувачів є також споти розсіяного світла та підсвітка стелі.

  Тут достатньо місць, де можна присісти, аби провести час. Підвіконня трансформувалися в затишні шкіряні диванчики, а колона ділить приміщення на менші зали. Крім цього, також є невеликі “кишені”, відокремлені від загального залу, де можна посидіти вдвох чи своєю компанією. 

  Оцінити цей нестандартний задум можна з 9:00 до 16:30 (ранкова “Barbara”) та з 17:00 по 22:00 (вечірня “Barbara”).
  Адреса закладу – вулиця Трінклера, 2 (ст. м. “Університет”). 
  Instagram

  Поиск на этом сайте