На Харківщині мости відновить Чехія і Франція

Це тимчасові мости, які потім замінять на постійні.

Наразі на деокупованій Харківщині, де майже всі мости через річки було зруйновано в результаті ворожих обстрілів, місцеві мешканці відрізані від цивілізації. Зараз Укравтодор займається установкою тимчасових споруд, паралельно з чим веде роботи по відновленню постійних мостів. Про це повідомляють “Коментарі. Харків” з посиланням на прес-центр відомства.

На сьогоднішній день Укравтодор відновив 1185 кілометри доріг державного значення і було встановлено тимчасові споруди на 54 мостах. Окремо Україна отримала міжнародну допомогу у вигляді мостів, які вже встановлені та встановлюються.

“Чехія надала 4 мости. Наразі Укравтодор змонтував два – у Київській та черкаській областях. Ще два мости будуть змонтовані на Харківщині. У Франція станом на зараз виготовлено три штучні споруди, вони переправляються в Україну. Їх установлять також на Харківщині”,- сказав Андрій Івко – заступник голови Укравтодору.

Вся міжнародна допомога – це тимчасові споруди, які з часом будуть замінені на постійні.

На деокуповані території Харківської області поступово повертається “життя”. Починають працювати правоохоронці, рятувальники, аварійні служби, відновлюється надання комунальних послуг, а також надається гуманітарна допомога. Місто Вовчанськ Чугуївського району Харківської області – всього в трьох кілометрах від кордону з Росією. Наразі тут зруйновано міст на в’їзді у місто, та дістатися у Вовчанськ можна тільки човном. “Тут відсутні комунікації та зв’язок. Але повернена поліцейська присутність. Щоправда, райвідділ понівечений, спаплюжений символікою російських загарбників та засмічений різними речами, які накрали російські загарбники в місцевих. Приблизно така ж ситуація і в інших звільнених міст. Наприклад, у Козачій Лопані в райвідділі була катівня. Місцеві показали також братську могилу, в якій окупанти захоронювали загиблих”, – повідомив Голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поиск на этом сайте