На Харківщині через коронавірус починають вводити масковий режим

Через випадки захворювання на коронавірус Валківська громада запроваджує профілактику. 

На засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянули питання щодо поточної епідеміологічної ситуації на території Валківської міської ради. Члени комісії ухвалили рішення про дотримання заходів з недопущення розповсюдження COVID-19, оскільки в громаді вже є зареєстровані випадки захворювання. Про це 5 жовтня повідомили у Валківській міській раді. 

“З метою профілактики дотримуватись правил особистого захисту, особливо в закритих приміщеннях, на торговельних майданчиках, в аптечних пунктах, при зверненні за допомогою до медичних закладів, при користуванні громадським транспортом — використовувати  можливість дистанціювання, а також використання масок, респіраторів, антисептиків”, — йдеться в офіційному рішенні комісії.

Нагадаємо, з 1 по 23 вересня у Валківській громаді зафіксували 55 випадків коронавірусу, 19 із них — серед дітей віком від двох місяців до семи років. Захворілих виявили у 14 населених пунктах громади. 

Джерело

4 Comments
  1. want to buy priligy in pakistan Although Femmenessence does not introduce any hormones into the body rather it supports your body s own production of hormones, it is not recommended for individuals who have had a history of hormone dependent cancer unless you are working with a doctor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поиск на этом сайте