Кіра Найтлі озвучила щоденник 12-річної Єви з Харкова

Щоденник, який отримав назву Ти не знаєш, що таке війна, дівчинка писала під ворожими обстрілами.

Англійська актриса та модель Кіра Найтлі озвучила щоденник під назвою Ти не знаєш, що таке війна (You Don’t Know What War Is), яка належить 12-річній Єві Скалецькій з Харкова. Про це повідомляє ВВС з посиланням на видавництво Bloomsbury, яке виграло права на публікацію щоденника Єви.

Щоденник харків’янки 25 жовтня поточного року випустило у друкованому вигляді британське видавництво Bloomsbury. Право на його публікацію було виграно на семисторонньому аукціоні у червні, і її випуск супроводжуватиметься заходами та медіа-кампанією у Великій Британії та Ірландії, що включає інтерв’ю дівчинки на радіо та друкованих ЗМІ.

Книга, представлена ​​Майклом Морпурго, була порівняна із щоденником Анни Франк за її потужний погляд на конфлікт очима дитини.

“Ти не знаєш, що таке війна” вплинули на мене. Це неймовірно важлива історія, яка одночасно сильна та глибоко зворушлива. Я вважаю за честь бути частиною цієї публікації, розповідаючи надзвичайну історію Єви про натхнення та хоробрість”, – поділилася враженнями дворазова номінантка премії Оскар.

Також звукорежисер Том Скіпп, у свою чергу, наголосив на майстерності Найтлі, яка зуміла передати вдумливий і проникливий голос Єви.

“Для Єви дуже важливо, що Кіра вирішила працювати над цією важливою книгою, і Кіра зробила щось справді особливе зі своїм підходом до неї. Вона віддає належне невинному, молодому, але мудрому не за роками тону Єви, а ідеальний образ Кіри є чутливим. , інтимним та, нарешті, надзвичайно переконливим”, – сказав він.

Поиск на этом сайте