ХАРКІВСЬКА ТЕРОБОРОНА ЗАХОПИЛА РОСІЙСЬКУ БОЙОВУ МАШИНУ ПІХОТИ ТА “МОТОЛИГУ”

У боях на півночі регіону тероборона Харківської області захопила бойову машину піхоти та “мотолигу”. 

Про це 31 травня розповів командир 127-ї бригади Сил територіальної оборони Роман Грищенко, повідомліє “Суспільне”. 

“До прикладу, ми інтенсивно озброюємося БМП-2, вчора ще одна одиниця в нас з’явилася завдяки діям наших хлопців. Продовжують російські окупанти озброювати нашу армію. БМП-2, з повним боєкомплектом, заправлена повним баком. Ще вона трошки повоює і гарно повоює проти них. На півночі області наші хлопці затрофеїли таку техніку”, — сказав Роман Грищенко.

“Крім БМП, ще МТЛБ вчора з’явилася, теж у гарному стані, гарна техніка. Краще, щоб на наш напрямок більш новітню давали — нам така потрібна”, — говорить командир бригади.

За його словами, усі зусилля бійців направлені на те, щоб відтіснити ворога за державний кордон. 

“По всій лінії зіткнення йдуть інтенсивні бої, інтенсивні обстріли артилерією. Дістають реактивними системами до міста Харкова, б’ють по інших населених пунктах. Ворог не жаліє нікого, б’є по мирному населенню, по мирних об’єктах. Маємо втрати серед цивільного населення. До Харкова вони можуть дотягуватися навіть з території Російської Федерації. Реактивними системами, відстань не така вже й велика. Тактика їх постійна змінюється. Підлаштовуємося, ми свою теж міняємо”, — сказав Грищенко. 

На його думку, приїзд президента Володимира Зеленського, перший з початку вторгнення РФ в Україну робочий виїзд глави держави у регіони, позитивно вплинув на військовослужбовців. 

“Головнокомандувач був на передній лінії. Дуже позитивно це відобразилося на бойовому дусі наших військовослужбовців. Чекайте новин, зараз швидше все піде”, — упевнений командир. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поиск на этом сайте