ХАРКІВ’ЯНАМ НЕ ТРЕБА ОПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ВОДУ З 24 ЛЮТОГО ПО ТРАВЕНЬ ВКЛЮЧНО

Рахунки за воду та каналізацію, які надавалися КП “Харківводоканал” з 24 лютого 2022 року до травня включно, не треба оплачувати. Вони будуть перераховані. Про це повідомили у Харківській міській раді. 

У зв’язку з тим, що всі технологічні служби КП “Харківводоканал” продовжують працювати, а працівникам виплачують зарплати, нарахування за послуги водопостачання та водовідведення продовжують відображатись в особистих рахунках споживачів (фізичних та юридичних осіб). Але абонентам не доведеться їх оплачувати. 

“З ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова було ухвалено рішення щодо застосування пільг для абонентів з 24 лютого 2022 року. У зв’язку з цим хочу зазначити, що всі нарахування за наші послуги, починаючи з 24 лютого, а також за березень, квітень і травень включно будуть перераховані протягом червня та липня і оплаті не підлягатимуть”, – розповів директор Департаменту збуту КП “Харківводоканал” Тарас Грущак. 

За його словами, кошти, які оплатили в цей період харків’яни, будуть зараховані як майбутні платежі. Він також подякував харків’янам, які знайшли можливість та сплатили заборгованість за послуги станом на 24 лютого. 

2 916 Comments