Де в Харкові не можна гуляти через мінування

Міни можуть бути у Шевченківському, Київському та Салтівському районах Харкова. Поки що ці  території стовідсотково не обслідували.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на начальника Харківської військової адміністрації Олега Синєгубова.

«Спільно з мерією міста Харкова будуть опрацьовані місця щодо яких будемо приймати рішення щодо заборони відвідування. Йде мова про лісопарк наш, про напрямок П’ятихаток. Це та зона, куди люди можуть виїхати на відпочинок на велосипедах, бо погода вже дозволяє або відвідувати якісь меморіальні комплекси. Ці території ми вважаємо потенційно небезпечними», – зазначив Олег Синєгубов.

Начальник ГУНП в Харківській області Володимир Тимошко розповів, що у вересні, до початку контрнаступу, росіяни періодично здійснювали дистанційне мінування Харкова у районах ближче до виїзду з міста.

«Наприклад у 602-му мікрорайоні на виїзді в сторону Старого Салтова. Декілька разів були протипіхотні міни й також протитанкові розкидувались. Це окраїна міста, це те, що ми вилучали, те що ми знищували. Поки ця територія стовідсотково не обслідувана. Це територія Північної Салтівки – Бучми, Наталії Ужвій там постійно, на жаль, знаходимо вибухонебезпечні предмети. П’ятихатки, район Лісопарку, Олексіївка, пригород. Тобто це райони, де ми не можемо гарантувати, що там не залишилося мін», – говорить Володимир Тимошко.

Олег Синєгубов закликав людей не відвідувати лісосмуг та місць, де можуть бути вибухівки.  

«Ми про це говоримо постійно, але люди чомусь нехтують своїм здоров’ям та здоров’ям близьких. Наприклад, Ізюмський район, людина вирішила піти на рибалку, взяла з собою маленького сина, йшли через лісосмугу, обидва підірвалися, обидва інваліди на все життя. Потрібно якось розставляти пріоритети. Життя має бути на першому місці», – Синєгубов.

Нагадаємо, Харків’ян просять не відвідувати кладовища напередодні великодніх свят та поминальних днів. Жителів міста просять утриматися від відвідин міського кладовища № 17, яке знаходиться на окружній дорозі, через мінну небезпеку.

Поиск на этом сайте