Частину харківського екопарку планують відкрити для відвідувачів у червні

До кінця весни у “Фельдман Екопарку” планують розмінувати та привести до ладу “Долину альпак”, аби її могли відвідати жителі Харкова та області.

Про це Суспільне Харків розповів засновник екопарку Олександр Фельдман.

“Екопарк дуже замінований, величезна кількість снарядів знайдена, їх витягли. Попереду велика робота. Але до 1 червня ми взяли на себе обов’язок. У нас є альпакова ферма — це на іншому боці траси. Ми розмінуємо її, і повернемо туди наших тварин. І вже для дітей, для харків’ян буде все відкрито”, — заявив Фельдман.

Він також додав, що складність розмінування комплексу пов’язана із пошкодженими деревами.

“Постраждало багато дерев, які падали на вольєри. Складність у тому, щоб дерево підняти й зрозуміти — заміноване воно чи ні. Щойно дерева приберуть і розмінування пройде, ми почнемо активно відновлювати парк”, — додав засновник екопарку.

За словами Олександра Фельдмана, багато російських мін залишилось на деревах.

“Місце, де сапери пройшли, і нічого там немає, знову знайшли міну. Вона впала з дерева чи з кущів”, — каже власник комплексу.

“Там, де вольєр людиноподібних мавп, лежить величезна протитанкова міна. Навіть сапери не знають, що з цим робити. Підірвати – ми втратимо ще одну будівлю. А витягти її — дуже небезпечно, і таких речей багато”

“Фельдман Екопарк” планує відновити безплатні автобуси, які довозитимуть людей до екопарку з майдану Свободи.

“Ми постараємося повернути не тільки альпак, а й інших тварин. Буде мініпарк”, — говорить Фельдман.

Поиск на этом сайте