ЗСУ ПРОСУВАЮТЬСЯ НА ПІВНОЧІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, — СИНЄГУБОВ 

Сили оборони на Харківщині, незважаючи на активний опір окупантів, продовжують метр за метром звільняти українську землю. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Наші Збройні сили в травні відкинули ворога з околиць міста Харкова і зараз — важкими зусиллями, — але просуваються на півночі, на північно-східному напрямку нашої області, звільняючи населені пункти, вигризаючи кожен метр нашої території», — сказав Синегубов. На території області продовжуються бойові дії. На Харківському напрямку окупанти намагаються не дати ЗСУ вийти до держкордону. «У районі Ізюма ворог вів штурмові дії за напрямком Пасіка – Богородичне, намагається закріпитися на околиці Богородичного.

ЗСУ стримують ворога та завдають йому суттєвих втрат», — повідомив Синєгубов. Російські війська продовжили обстріли Харкова та населених пунктів області.

У Київському районі Харкова пошкоджено промислову будівлю. Ніхто не постраждав. У селі Коробочкіне Чугуївського району снаряд потрапив до приватного будинку. Рятувальники вилучили з-під завалів тіла 2 загиблих чоловіків та 2 жінок. Ще 1 особа в Коробочкіному поранена. Також поранено 2 особи у Дергачах, 1 – у с. Печеніги, 2 – у смт Малинівка.

«Зараз ворог посилив обстріли. Тому не можна ігнорувати сигнали тривоги. Доручив регулярно перевіряти по районах систему оповіщення. Окремо наголошую на необхідності дотримання світломаскування під час комендантської години», — нагадав Синєгубов. 

32 Comments

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Поиск на этом сайте