Українців штрафуватимуть на 25 тис. грн за прослуховування російської музики

В Україні посилять покарання для людей, які слухають російську музику у громадських місцях. Штрафи сягатимуть 25 тис. грн.

Зараз мінімальне адміністративне покарання про прослуховування російської музики у громадських місцях лише 70 грн. Проте його планують збільшити – до діапазону від 5100 до 25 500 грн. Цю пропозицію уже внесли до парламенту. Законодавчу ініціативу №9547 підготували 16 депутатів Верховної Ради.

Вимога не прослуховувати російську музику контролюватиметься керівниками закладів громадського харчування, торгівлі та сфери послуг. Вони нестимуть відповідальність, щоб у закладах не було музики з РФ і культура рашистів не поширювалася на нашій території.

Покарання запровадять за публічне виконання, сповіщення та демонстрацію у закладах громадського харчування, торгівлі та сфери послуг музичних кліпів, фонограм, відео та інших творів мовою окупанта. Штрафи передбачені саме для адміністрації установ, а не для окремих українців.

Ініціатива отримала підтримку народних обранців та мовного омбудсмена.

Штрафи складають від 300 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 5100 до 8500 грн. Повторне порушення протягом року призведе до підвищення розміру покарання від 17 до 25,5 тис. грн. Зазначені суми мають стимулювати керівництво закладів ретельніше стежити за використанням музики у своїх приміщеннях.

Поиск на этом сайте