У Харкові з’явиться вулиця, названа на честь загиблого Героя України Тарасенка

У Харкові одну з вулиць перейменують на честь активіста, лідера “Фрайкору” Георгія Тарасенка.

Харківська міська влада планує перейменувати одну з вулиць на честь лідера підрозділу “Фрайкор” Георгія Тарасенка, який загинув у березні під час боїв за Малу Рогань.

Про це в інтерв’ю виданню “Думка” сказав Харківський міський голова Ігор Терехов, відповідаючи на питання, чиє ім’я одними із перших необхідно увічнити в харківській топоніміці.

“Багатьох людей. І Жорину пам’ять потрібно увічнити (засновник ГО “Фрайкор”, доброволець, Герої України Георгій Тарасенко, який загинув у боях з росіянами – ред.). Є ще в нас ціла низка героїв, котрі загинули, військові. Крім них, є ще багато знакових осіб, які, на жаль, пішли за цей період”, – сказав Терехов.

На уточнююче питання, чи означає, що найближчим часом у Харкові з’явиться вулиця, що носитиме ім’я Героя України Георгія Тарасенка, мер міста сказав: “Обов’язково! Буде”.

Довідка. Георгій Тарасенко (6 грудня 1996, Харків — 25 березня 2022, с. Мала Рогань) — український активіст, лідер і командир добровольчого підрозділу “Фрайкор”, учасник російсько-української війни, Герой України (17 квітня 2022, посмертно), загинув під час російського вторгнення в Україну 2022 року. Перший доброволець, удостоєний найвищого звання України з початку російського вторгнення в Україну 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поиск на этом сайте