У Циркунівській громаді заживили село, знеструмлене з початку війни

Фахівці обленерго та газовики продовжують ремонт енергомереж на Харківщині, пошкоджених внаслідок російського вторгнення.

Світло повернули до села Українське в Циркунівській громаді під Харковом, повідомили в «Харківобленерго». Електрики тут не було від початку повномасштабного вторгнення рф.

Енергетики відновили 40 прогонів високовольтної лінії 10 кВ, замінили трансформатор місцевої підстанції, відремонтували лінії 0,4 кВ по селу.

«Окрім того, ми розчистили траси ліній електропередачі, адже за два роки, поки тут не жили люди, з’явилося дуже багато порослі. Хоча в Українському зареєстровано всього близько 20 точок обліку, споживачів тут значно більше: поблизу розташовані два великі садові товариства», — прокоментував начальник Липецького підрозділу обленерго Віктор Рубцов.

За його словами, ремонт майже завершений, і згодом можна буде підключити всі знеструмлені будинки.

Також заживили 1500 споживачів у селищі Козача Лопань, які залишилися без світла через обстріли. 

Як зазначив начальник Дергачівського підрозділу обленерго Володимир Климчук, населений пункт майже щодня зазнає російських ударів, що завдають шкоди будівлям та електромережам.

«На цьому напрямку в нас є ділянки, де відремонтувати перебитий кабель чи інше енергетичне обладнання поки що неможливо. Це нерозмінована територія, і їхати туди просто небезпечно. Проте ми намагаємося відновлювати електропостачання всюди, де живуть люди», — додав Климчук.

Поиск на этом сайте