У Циркунах збирають модульні будинки для людей, які втратили житло внаслідок обстрілів РФ

У Циркунах збирають тимчасові модульні будинки. Всього планують зібрати 12 таких будинків та встановити на подвір’ях людей, які втратили житло.

Модульні будинки надали в рамках міжнародної допомоги, говорить Циркунівський сільський голова Микола Сікаленко. За його словами, жителі громади потребують ще 988 будинків.

“12 будинків — це ні про що. У нас половина знищеного обстрілами житла. З трьох тисяч приватних будинків півтори вщент зруйновані”, — каже голова Циркунівської громади.

До двору жительки Циркунів Ольги Момот у березні ракета прилетіла прямо у двір. Нині жінка живе в Данилівці, але хоче повернутися до Циркунів.

“У мене стоїть каркас будинку, а всередині все розбито. Жити ніде. У модульному будинку є ліжка, стіл, пічка та умивальник”, — говорить Ольга.

У кожному модульному будинку зможе жити чотири людини. Щоб отримати його, потрібно написати заяву та дочекатися рішення комісії, яка вирішить, кому дістанеться житло, пояснює Микола Сікаленко.

“Там є масляний обігрівач, наскільки я знаю. Є місткість для води. Ліжка входять до комплекту, але ми ще це не розбирали, до цього діло не дійшло”, — розповідає Сікаленко.

Спочатку всі будинки планують зібрати, а вже потім почнуть утеплювати, говорить голова громади.

Джерело

Поиск на этом сайте