У річку на Харківщині потрапила технічна вода із заводу 

Відвідувати річку Мерло поки не можна.

У неділю 27 серпня на гідротехнічній споруді (шлюз-регулятор) у технічній водоймі, яка належить приватному акціонерному товариству “Первухінський цукровий завод” (Богодухівський район), сталася аварія. З технічної водойми витекла вода. Вона потрапила у річку Мерло. Воду в річці досліджують.

“Для забезпечення безаварійного пропуску води Краснокутською експлуатаційною дільницею Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області здійснюється маневрування затворами по всьому каскаду шлюзів-регуляторів на магістральному каналі річки Мерло в межах Краснокутської селищної територіальної громади, дотримуючись правил технічної експлуатації магістральних каналів. Краснокутською філією ДУ “Харківський ОЦКПХ МОЗ” проводяться лабораторні дослідження стану води річки Мерло”, — повідомили у Краснокутській селищній раді.

Наразі у річці Мерло заборонено купатися, ловити рибу, поїти з неї свійську худобу та використовувати у будь-яких інших цілях. Це потрібно, аби уникнути розповсюдження інфекційних захворювань, які можуть передавати водним шляхом. Заборона діє на час безаварійного пропуску води по річці Мерло.

Джерело

Поиск на этом сайте