У Харкові центр поводження з військовополоненими відкриють наприкінці грудня – джерело

Харківський регіональний центр поводження з військовополоненими розпочне роботу в останню декаду грудня 2022 року.

Інформацію про це кореспондентові “Думки” підтвердили поінформовані джерела у Міністерстві оборони України.

За даними співрозмовника агентства, Харківський центр поводження з військовополоненими буде відкритий в останній декаді грудня. Крім роботи з російськими військовополоненими, харківський штаб буде також шукати та повертати в Україну бійців Сил оборони.

Нагадаємо, що 14 листопада харківський нардеп Павло Якименко повідомив про те, що в Харкові планують відкрити регіональне представництво Координаційного штабу щодо поводження з військовополоненими.

“Ці представництва будуть координувати на місцях роботу центрального штабу, надавати підтримку родинам військовополонених, надаватимуть юридичну, психологічну допомогу та допомагатимуть шукати та повертати на батьківщину наших хлопців”, – написав Якименко.

Він зазначив, що центральний штаб працює з березня та об’єднує у собі більше 10 держустанов та організацій. Завдяки цьому Штабу відбулося вже близько 30 обмінів полоненими.

One Comment
  1. What Is Puravive? Puravive is a weight loss supplement that works to treat obesity by speeding up metabolism and fat-burning naturally.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поиск на этом сайте