У Харкові працюють 119 тисяч підприємців

Станом на 1 липня у місті Харкові зареєстровано 118,8 тис. фізичних осіб-підприємців. Як повідомили в Департаменті адміністративних послуг та споживчого ринку, за інформацією Головного управління Державної податкової служби в Харківській області, протягом січня-червня припинили діяльність 9,7 тис. фізичних осіб-підприємців.

Перемістили бізнес із Харкова та змінили свою податкову адресу на іншу область або територіальну громаду за цей же період 467 ФОП.

«Але навіть в умовах війни у Харкові продовжують відкриватися нові бізнеси, які дають робочі місця, наповнюють бюджет, що дає змогу відновлювати економіку міста та країни. Протягом  січня-червня виявили бажання почати власну справу та офіційно зареєстрували свій бізнес 6,1 тис. фізичних осіб-підприємців», — зазначили у департаменті.

Також за цей період Харків обрали в якості нової локації для своєї діяльності та змінили свою податкову адресу на місто Харків 611 фізичних осіб-підприємців, переважно з деокупованих територій Харківської області.

Зараз підприємці Харкова та ті, хто тільки має намір розпочати власну справу, можуть подати заявку на отримання мікрогрантів в межах урядового проєкту «єРобота» для створення та розвитку власного бізнесу.

За інформацією Харківського обласного центру зайнятості,  за час дії грантової програми «Власна справа» у місті Харкові було ухвалено 27 позитивних рішень щодо підприємців, які хочуть створити новий бізнес або розширити вже наявний, а 14 нових бізнесів вже профінансовані.

Також у підприємців є доступ до різноманітних державних та міжнародних програм, у межах яких вони мають можливість отримати фінансову, менторську, експертну та юридичну підтримку.

З усіма актуальними програмами для бізнесу можна ознайомитися на офіційному сайті Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку.

Поиск на этом сайте