У Харкові почали міняти Генплан: Терехов оприлюднив перші деталі

У Харкові розпочався перший етап внесення змін до Генплану міста.

Як передає кореспондент “Думки”, про це сьогодні, 3 лютого, під час прес-зустрічі щодо пропозицій для внесення змін до Генплану міста Харкова за участю британського архітектора Нормана Фостера сказав Харківський міський голова Ігор Терехов.

“Почався перший етап внесення змін до Генерального плану міста Харкова – проведення містобудівного моніторингу”, – сказав Терехов.

За його словами, на сьогодні вся команда бере участь у проєкті на безоплатній основі. Зараз відбувається процес оцінки руйнувань, у тому числі транспортної інфраструктури.

Партнерами виступають Європейський інвестиційний банк, Світовий банк, агенція ООН, місцеві та іноземні консультанти.
У місті будуть створені нові маршрути електротранспорту, житлові багатоповерхівки радянських часів будуть модернізовані, в історичному центрі міста має бути створена пішохідна вулиця.

Набережні чотирьох харківських річок будуть перетворені на якісний громадський простір.

Частина ринку “Барабашово” буде перетворена на новий район, де будуть створювати наукові інновації тощо.
Загалом у межах нового Генплану міста Харкова будуть запроваджені 5 проєктів: транспортний, енергетичний, природний, переоснащення адмінприміщень міста тощо.

Терехов представив своє бачення нового генплану міста лорду Фостеру, який брав участь у заході в режимі відеоконференції.

Поиск на этом сайте