Тільки 30% харків’ян оплачували опалення в цьому сезоні

У цьому сезоні опалення оплачували тільки 30% харків’ян. Про це “Суспільному” розповів технічний директор КП “Харківські теплові мережі” Євген Кауркін.

За його словами, штрафувати людей за прострочення не будуть. Але якби за опалення платило більше харків’ян, це дозволило б підприємству погасити борг перед постачальниками за спожитий газ.

Мер Харкова Ігор Терехов закликав городян оплачувати комунальні послуги, щоб підприємства могли накопичувати аварійний запас матеріалів і виплачувати працівникамзарплати .

Опалювальний сезон у Харкові закінчився 6 квітня. Кауркін розповів, що він був дуже складним: відключення світла після ракетних ударів приводили до серйозних поломок обладнання. Опалення в Харкові доводилося перезапускати вісім разів. Зокрема, тепло, вода і світло пропадали після масованих ракетних ударів по підстанціях Харкова 9 березня.

З 10 квітня працівники КП “ХТМ” проводитимуть гідравлічні випробування мереж. Також в планах підприємства-модернізувати 14 магістральних камер і реконструювати 12 центральних теплових пунктів з повною заміною обладнання.

Поиск на этом сайте