Суддя, яка відпустила на волю коригувальницю вогню, приїхала у Харків з Донецької області

Суддя, яка вирішила випусти під заставу Дар’ю Кригіну, що підозрюється в коригуванні ворожого вогню, приїхала до Харкова з Донецька.

23 грудня 29-річна Дар’я, яка, за даними слідства, наводила російську артилерію на житлові будинки, лікарні та школи Харкова, вийшла на свободу під заставу у майже півмільйона гривень. Таке рішення ухвалила суддя Дзержинського суду Людмила Миколаївна Рибальченко.

До 2015 року вона працювала суддею Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області. 19 грудня 2018 року президент України призначив Рибальченко на посаду судді Дзержинського районного суду міста Харкова безстроково. 

Дар’я Кригіна підозрюється в тому, за завданням куратора встановлювала координати розташування військової та критичної інфраструктури Харкова, а також місця дислокації сил та підрозділів ЗСУ і Нацгвардії України. Дар’я приїхала у Харків у 2021 році з Луганська. Свого часу вона навчалася в Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого, але, судячи з її соцмереж, працювала не юристом, а дизайнером.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поиск на этом сайте