Стала відома дальність нових бомб УМПБ Д-30, якими росіяни закидують Харків,—DEFENSE EXPRESS

УМПБ Д-30СН – нова плануюча бомба з додатковим двигуном, яка має більшу дальність скидання, у порівнянні із комплектом УМПК.

Росіяни вперше виклали якісне зображення використання нових далекобійних бомб УМПБ Д-30СН, які з березня активно застосовуються для ударів по українських містах. Зокрема для методичних терористичних неприцільних бомбардувань Харкова.

На наявному зображені зафіксовано скидання чотирьох таких бомб, які створені на базі ФАБ-250. При цьому лише у трьох з них розкрилось оперення. А ось четверта вочевидь є поясненням таких ситуацій, як обвал багатоповерхового будинку у Бєлгороді. Але найголовніше – це можливість локалізувати місце скидання, що і було проведено Defense Express.

Обвал будинку у Бєлгороді після вибуху: приліт, якщо він був, то з північного сходу і це про армію РФ

І хоча невідомо куди саме були запущені ці бомби, скоріш за все мова йде про черговий удар по Харкову, на що вказує напрям польоту бомб. І він був завданий з фронтового бомбардувальника Су-34, який знаходився у районі населених пунктів Шеіно, Аркадієвка та Ушаково Бєлгородської області.

І тоді, якщо удар завдавався по Харкову, орієнтовна дальність застосування УМПБ Д-30СНскладає близько 90 км. Водночас до кордону від місця скидання, по прямій, 50 км, а від району Вовчанська за який зараз йдуть бої близько 40 км.

Наразі неможливо говорити про те, що 90 км для УМПБ Д-30СН є саме максимальною дальністю, але це вже параметр, який дозволяє здійснювати оцінку ризиків.

І тоді УМПБ Д-30СН має на 20-30 км більшу дальність ніж відомі комплекти УМПК, дальність застосування яких складає у версії для ФАБ-500 – близько 60-65 км за умови висотного високошвидкісного польоту носія.

Поиск на этом сайте