РНБО ПРО КУП’ЯНСЬКИЙ НАПРЯМОК: МАРНО СПОДІВАТИСЯ, ЩО ДО ГРУДНЯ ВСЕ ВИРІШИТЬСЯ, ПОКИ УКРАЇНА БУДЕ У СЛАБШОМУ СТАНОВИЩІ

Змусити Путіна прийняти інші умови може лише сила, але аж ніяк не слабкість, наголошує Коваленко. 

Керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко наголосив, що росіяни справді сконцентрували під Куп’янськом у Харківській області значні ресурси, але дані, яке напередодні опублікувало видання Forbes, не відповідають дійсності. Медіа писало, що для окупації міста росіяни підготували 500 танків, 600 бойових машин та 40 тисяч військових.

За словами Коваленка, необхідно, аби серйозність ситуації на цьому напрямку усвідомлювали на Заході. Насамперед це стосується людей, які ухвалюють рішення про продовження військової допомоги нашій державі. 

“І бажано, аби там пам‘ятали про американські інтереси теж. Утопічно думати, що все можна буде вирішити до грудня 2024 року, якщо Україна буде в більш слабкому становищі, як може здаватися деяким кандидатам у президенти, — наголосив Коваленко. — Навпаки, тоді доведеться давати ще більше зброї і швидко, бо Путін ніколи не піде на умови”.

Представник ЦПД нагадав, що мета російського диктатора — знищення України. Тож змусити його прийняти інші умови може лише сила, але аж ніяк не слабкість.

Поиск на этом сайте