Причетність до ДРГ та пропаганда: харківська поліція затримала 70 підозрюваних за добу

До харківської поліції упродовж доби звернулось 1300 громадян з повідомленнями про правопорушення та події: на блокпостах правоохоронці разом з військовими перевірили понад 3600 транспортних засобів.

За підозрою у причетності до диверсійно-розвідувальних груп та у проведенні пропагандистської діяльності до територіальних підрозділів доставлені для перевірки 70 осіб.

В ході відпрацювання території міста та області поліцейські викрили чоловіка у  незаконному обігу наркотиків. У порушника вилучили наркотичні речовини.

Минулої доби поліція виявила водія, який керував транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння.

Слідчими підрозділами Національної поліції України здійснюються заходи щодо реєстрації воєнних злочинів у звільнених населених пунктах. Всього з початку деокупаційних заходів зареєстровано 5801 воєнний злочин, з яких  найбільше 5242 – за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) та 493 – за ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.             

Про будь-які інші злочини або події на звільнених територіях ви можете цілодобово повідомляти на «гарячу» лінію 102, до чергової частини Головного управління Національної поліції в Харківській області за телефоном (050)302 20 44 або через чат-бот @Kharkiv102_bot.

Поиск на этом сайте