PROBASS ∆ HARDI став амбасадором штурмової бригади Нацгвардії

7 квітня, 2023 року, у Харкові відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між 3 бригадою оперативного призначення Національної гвардії України «Спартан» та музичним гуртом PROBASS ∆ HARDI.

Після підписання Меморандуму гурт «PROBASS ∆ HARDI» дав невеличкий концерт тривалістю 40 хвилин.

Мета Меморандуму – організація широкої співпраці між Сторонами щодо покращення програми допомоги в організації національно-патріотичного виховання та розкриття ідентичності української нації в українському, світовому інформаційному просторі, розкриття та висвітлення місії, задач та функції бригади «Спартан» Національної гвардії України.

До участі у заході були запрошені: полковник Вадим Гладков – командир 3 бригади оперативного призначення Національної гвардії України, Артем Ткаченко (PROBASS) – фронтмен гурту «PROBASS ∆ HARDI».

Довідково: 3-тя бригада оперативного призначення – від початку повномасштабноі‌ віи‌ськовоі‌ aгpecіі‌ росіи‌ськоі‌ федераціі‌ проти Украі‌ни дала гідну відсіч спробам противника прорватися до міста Харкова, брала участь в операціі‌ зі звільнення Малоі‌ Рогані, Руської Лозової, Циркунів та Кутузівки у взаємодіі‌ з підрозділами Зброи‌них Сил Украі‌ни. Виконувала бойові завдання в районі м. Соледар та м. Бахмут. Продовжує мужньо боронити Україну на найважчих напрямках фронту.

PROBASS∆HARDI – це інноваційний музичний продукт українських саунд-продюсерів. Візитівкою гурту у світі став трек «Доброго вечора, ми з України». Після російського військового вторгнення у 2022 році трек облетів весь світ та став символом незламності України. Наразі він зібрав вісімнадцять мільйонів переглядів. На початку повномасштабної війни гурт хотів поставити творчість на паузу, але побачивши як музика здатна підтримувати військових, волонтерів та біженців вирішили зробити все для перемоги за допомогою пісень. Тому згодом вийшли треки «Настане День» та «Козаки Йдуть». Гурт почав їздити з благодійними концертами збираючи допомогу для ЗСУ та біженців по Україні та Європі.

Поиск на этом сайте