Новий заклад у Харкові — “MYS”

“MYS” – це заклад, що відкрився на днях на пр. Героїв Харкова, 2/2 (ст. м. “Майдан Конституції”/”Історичний музей”). Ця адреса може здатись знайомою, адже раніше тут знаходився заклад “Lagom”. До речі, відвідувачам останнього інтер’єр може видатись знайомим й це не дивно, адже власники проекту “MYS” залишили незмінним стиль приміщення та найбільш впізнавані його риси, як-от, наприклад, неон, що поєднує собою перший та другий поверхи.

Проте, корективи все ж були внесені. Так, до прикладу, невеликі столи на двох були замінені на більші, де можуть зручно влаштуватися сім’ї за сніданком. Для великих компаній тут знайдеться довгий стіл на десять персон, до котрого можна доставити додаткові крісла. Цей стіл затишно освітлюється за допомогою навісних люстр. Високі вікна, що пропускають денне світло, прикрашені фіранками, що разом з високими шафами та букетами сухоцвіту створює розслаблюючу, спокійну атмосферу. 

В закладі наразі функціонують обидва поверхи. На першому можна розташуватися за невеликим столиком, або ж зайняти місце на підвіконні з м’якими подушками; на другому – зібратись великою компанією. 

Для того, аби провести час тут не лише в затишку, а й смачно, варто зазирнути до меню закладу. Зробити це можна, замовивши один з фірмових сніданків, серед яких є:

  • сирники зі сметаною та джемом (на вибір);
  • ліниві вареники зі сметаною та джемом (полуничний/вишневий);
  • манний пудинг з соусом з маракуї;
  • панкейки з карамелізованим бананом та джемом;
  • сніданок англійський (з беконом та тушкованою капустою);
  • деруни з яєшнею та лисичками.

В очікуванні основної страви також можна скуштувати одну з закусок, запропонованих в меню – сет канапок (з оселедцем, яловичим язиком та ростбіфом) або одну з цих позицій окремо; запечені перці; террін з курки або ж паштет з курячої печінки. До страв можна обрати як традиційні гарячі напої, так і щось з крафту, представленого тут. Наразі це комбуча та настоянки. 

Також є авторські коктейлі з оригінальною подачею та нестандартними назвами: “Polar Night”, “Better Not Get Up” “XVII” та інші. Для прихильників класичних коктейлів теж є з чого обрати, як і для поціновувачів чистого алкоголю. 

Варто додати, що“MYS” позиціонує себе як сімейний ресторан знайомої їжі в авторській інтерпретації, тобто, переосмислює давно знайомі страви на новий лад. Розробкою меню для закладу займався фіналіст “МастерШеф 2” Олександр Білодід, котрий свого часу відповідав за кухню іншого харківського закладу – “Сніг на голову”. 

Режим роботи: 9:00 до 21:00
пр. Героїв Харкова, 2/2 (ст. м. “Майдан Конституції”/”Історичний музей”)
МЕНЮ
Instagram

Поиск на этом сайте