Новий заклад у Харкові: Makers, кава, яка поруч

Те, як місто оживає й до нього повертається все більше й більше людей, в свою чергу, надихає й бізнес. Мало не щодня в місті відчиняються нові, різноманітні заклади на радість місту та всім харків`янам. Та з`являються не лише нові локації. Зараз розростаються вже існуючі мережі, відкриваючи все нові й нові точки по місту.

Те ж саме й трапилось в мережі кав`ярень Makers, котрі на днях запустили ще одну локацію в місті. До традиційної кави можна обрати один з пончиків (шоколадний, малиновий, маковий, коасичний або снікерс), сирники або ж поживний боул з м`ясом. Якщо звична кава вже набридла, варто скуштувати один з сезонних напоїв, смузі чи фреш, котрий зручно взяти з собою.

Заклад працює в оновленому приміщенні, де зберегли частину атмосфери від попередніх власників. Якщо придивитись до підлоги, то можна помітити, що її відреставрували, покривши свіжим шаром лаку. В загальному, інтер`єр закладу достатньо мінімалістичний та містить в собі трендові елементи, такі як високі французькі вікна, акцентні цегляні опори та білі стіни. Головним елементом приміщення є стійка, за котрою можна зробити замовлення та роздивитися десерти. 

В кав`ярні можна провести час як і з друзями за великим столом, так і почитати чи попрацювати за столом біля вікна. Завдяки м`яким накладкам можна присісти й на внутрішній частині підвіконня, що робить перебування тут достатньо зручним. Або ж туди можна посадити свого улюбленця, оскільки Makers – це пет-френдлі локація. Також тут є автентичні столики на вулиці.

Адреса: вулиця Пушкінська, 66.
Instagram

Поиск на этом сайте