Новий заклад: “Майстерня шаурми” біля Саржиного яру

“Майстерня шаурми” – це локація з шаурмою, що вже працює за адресою: проспект Перемоги, 62. Також, не так давно відкрила свої двері й друга точка цієї мережі, що розташувалася в Саржиному Яру, неподалік від церкви (вулиця Саржинська, 28а). 

Не дивлячись на назву, готують тут не лише шаурму, а й багато іншого стріт-фуду, серед якого:

  • бургери (гамбургер, чизбургер, дабл чизбургер або дабл гамбургер);
  • хот-дог (французький або в лаваші);
  • піца (“М’ясо мікс”, “Гаваї”, “Цезар”, “Пепероні” та “4 сири”);
  • салати (“Столичний”, “Аризона”);
  • супи (окрошка з куркою, український борщ та солянка). 

Якщо ж говорити, власне, про шаурму, то тут пропонують стандартну, сирну, фірмову, міні або ж вегетаріанську. При бажанні можна обрати щось з добавок – сир, кукурудза, гриби або картоплю фрі. Також можна обрати додаткову порцію м’яса на свій смак, тобто, куряче, яловиче або ж м’ясний мікс.

Також тут можна обрати гарячий напій або ж освіжаючий для прогулянки парком. Крім опції “взяти з собою”, можна поїсти, не виходячи з закладу. Інтер’єр тут виконаний в стриманих кольорах, серед яких переважають чорний та білий, є контрастний акцент – це помаранчеві стільці. Також на одній зі стін зображені краєвиди Саржиного Яру. Особливість цього малюнку в тому, що центральним його елементом його є годинник, стрілки якого дійсно вказують час. Прототипом малюнку став годинник, що розташований в яру. 

Працює заклад щодня з 10:00 до 20:00 (вул. Саржинська, 28а); та з 9:00 до 21:00 (Проспект Перемоги, 62).

INSTAGRAM

Поиск на этом сайте