На Салтівці не будуть ходити трамваї: подробиці

У Харкові 5 і 6 березня змінять рух трамваї. Як повідомили в міськаріді, на вул. Академіка Павлова, на ділянці від вул. Героїв Праці до пров. Салтівського з 9:30 до 15:30 трамвайний рух буде припинений.

Це пов’язано з ремонтом трамвайної колії.

Трамваї курсуватимуть так:

  • №16, 16А: розворотне коло “Салтівське” – пр. Тракторобудівників – вул. Героїв Праці – вул. Шевченка – розворотне коло “Журавлівський гідропарк”;
  • №27: розворотне коло “Новожанове” – вул. Москалівська – вул. Гольдбергівська – вул. Молочна – майдан Захисників України – пр. Героїв Харкова – вул. Академіка Павлова – в’їзд Семиградський – вул. Віринська – вул. Мойсеївська – вул. Шевченка – розворотне коло “Журавлівський гідропарк” – вул. Шевченка – вул. Героїв Праці – пр. Тракторобудівників – розворотне коло “Салтівське”.

Харків’яни просять мерію запустити більше транспорту з Північної Салтівки. На сайті міськради зареєстровані дві відповідні петиції.

У першій петиції просять збільшити кількість автобусів №41Е. Він прямує від станції метро Героїв Праці до вулиці Наталії Ужвій. 

У другій – призначити автобусний маршрут з Північної Салтівки на Олексіївку – від вулиці Наталії Ужвій до проспекта Перемоги. Раніше таким маршрутом курсував автобус № 55.

Поиск на этом сайте