“Львівська майстерня шоколаду” знову відкрила свої двері у Харкові

Попри незвично теплі осінні дні, вечори вже доволі прохолодні. Гарячий чай чи какао допомагають зігрітися, проте, в парі зі смачним десертом це виходить набагато краще. І саме в “Львівській майстерні шоколаду” можна як слід насолодитися таким поєднанням або ж пригоститися рідким гарячим шоколадом, який є і десертом, і напоєм одночасно.

Як можна зрозуміти по назві, мережа цих закладів розпочалася саме зі Львова. У 2009 році відкрилася перша майстерня, а вже з наступного, 2010 року, по всій Україні почали з’являтися нові заклади, в тому числі й в Харкові. До повномасштабного вторгнення в місті функціонувало дві “Львівських майстерні шоколаду” і ось, нещодавно, проект знову запрацював, відкрившись вже на новій локації – вул. Сумська, 84. 

Змінилося не лише розташування закладу, а й його внутрішній та зовнішній вигляд. Так, вхід до закладу витриманий в більш стриманому стилі, котрий підкреслюють прикраси до Геловіну. Інтер’єр також змінився, якщо порівнювати з попередніми локаціями. По дизайну зараз це більше схоже на лофт, з використанням відтінків білого та коричневого. Не обійшлося тут і без традиційних круглих столиків, за котрими можна розташуватися як вдвох, так і більшими компанями. В комплекті до столиків, звісно ж, йдуть стільці, котрі стали невід’мною та впізнаваною частиною мережі цих закладів. Тут також є дивани для сидіння, один з яких знаходиться в самому центрі залу, а навколо нього розташовані столики. Загалом, є три зали, завдяки чому можна обрати найбільш комфортне для себе місце, щоб почастуватися смачненьким.

Говорячи про меню, варто згадати, що тут можна обрати сніданок:

  • сирники (подаються з ванільним кремом та чорничним конфітюром);
  • панкейки (подаються зі сметаною та полуничним конфітюром);
  • налисники шоколадні (з ніжним ванільним кремом добре смакують з легким малиновим конфітюром).

До страви варто взяти один з напоїв – каву (з добавками: цинамон, кардамон, цитрину, вершки), чай в горнятку або ж заварнику, какао (класичне, фісташкове, з горіхом макадамія або ж какао з безе) чи десертний коктейль (безалкогольний). Але королем тут по праву вважається гарячий питний шоколад. Обрати можна один з запропонованих варіантів або створити свою варіацію, додавши горіхи, прянощі, родзинки, кокос, рисові кульки, ніжні зефірки, фрукти, сиропи або вершки. До речі, гарячий шоколад тут готують не лише з традиційного чорного, а й з білого, молочного або можуть змішати всі в один напій. 

Варто також додати, що тут великий вибір цукерок, котрі можуть стати як чудовим доповненням до ранкової кави вдома, так і стати гарним подарунком близькій людині. Окрім цього, в закладі можна придбати щось із сувенірної продукції та обрати упакування. Відчиняє свої двері оновлена “Львівська майстерня шоколаду” щодня з 9:00 до 21:00. 

Режим роботи: 09:00-21:00
вул. Сумська, 84. 
Instagram

Поиск на этом сайте