Харківська міськрада хоче витратити на підрізку дерев понад чотири мільйони гривень

Департамент житлово-комунального господарства Харківської міської ради оголосив тендер щодо закупівлі послуги з видалення та обрізки дерев.

Відповідний тендер опублікований на сайті публічних закупівель ProZorro. Міська рада готова витратити на це 4 200 000 гривен бюджетних коштів.

Згідно з тендерною документацією, комунальники планують закупити 460 послуг зі зносу дерев і 107 послуг з обрізки дерев. Фірма, яка виграє аукціон, має працювати у всіх дев’яти районах Харкова. Однак адреси місць, де будуть зносити та обрізати дерева, не зазначені.

Спочатку дерева обстежить комісія, яку призначає виконавчий комітет Харківської міської ради, потім ухвалять рішення щодо їхнього видалення. Гроші департамент буде платити підряднику у міру надходження коштів. Підрядник має відповідати за належний санітарний стан і усунути недоліки, якщо завдасть шкоду під час виконання робіт.

“На місці надання послуг виконавець повинен забезпечити належний санітарний стан у термін одного календарного дня після завершення надання послуг, а також при завданні шкоди об’єкту, елементу підземної комунікації, елементу благоустрою, будинку, споруді тощо під час проведення робіт виконавець повинен провести необхідні роботи по усуненню недоліків в строк, що не перевищує трьох календарних днів, про що у складі тендерної пропозиції учасником подається гарантійний лист”, — зазначили у департаменті.

Аукціон має пройти 22 серпня. Послуги фірма-переможець буде поставляти до 31 грудня 2023 року.

Джерело

Поиск на этом сайте