“Харківобленерго” – лідер за якістю ремонтів електромереж, – опитування соціологічної групи “Рейтинг”

АТ “Харківобленерго” стало лідером за якістю ремонтів електромереж серед 21 обласного центру. Про це свідчить оприлюднена соціологічною групою “Рейтинг” інформація про опитування жителів регіонів України.

Оцінювачем роботи операторів системи розподілу стали жителі кожного обласного центру, а опитування було проведено Соціологічною групою “Рейтинг” на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI, США) у квітні-травні 2023 року. Всього було опитано 16 800 жителів України віком 18 років і старше.

З великим відривом перше місце посіли харківські енергетики – 85% респондентів позитивно оцінили якість ремонтів у Харкові. Зокрема, 46% поставили їм оцінку “відмінно”, 39% – “добре”.

Окрім того, Харків став всеукраїнським лідером і щодо якості надання послуги електропостачання: 29% респондентів оцінили її на “відмінно”, ще 60% – “добре”.

Це восьме щорічне всеукраїнське муніципальне опитування, яке дає всесторонній аналіз ставлення громадян до органів місцевого самоврядування та надання комунальних послуг (у 2022 році не проводилося через війну).

Опитування відбулося у 21 обласному центрі України, що не перебувають під контролем російських чи проросійських сил. Херсон був виключений з вибірки у 2023 році через безпекову ситуацію, яка унеможливлювала особисте опитування.

Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%.

Поиск на этом сайте