Харків’янка поставила національний рекорд на чемпіонаті світу з фрідайвінгу

Спортсменка занурилася на глибину 97 метрів. 

Харків’янка Катерина Садурська посіла перше місце на чемпіонаті світу з фрідайвінгу на відкритій воді дисципліні — вільне занурення та стала чемпіонкою. Своїм пірнанням вона поставила рекорд України. На другому місці опинилася італійська спортсменка Лінда Паганеллі, яка занурилася на 96 метрів.

Зазначимо, змагання стартували у неділю 20 серпня й триватимуть до неділі 27 серпня. Вони проходять у Гондурасі.

Садурська про свій рекорд повідомила у Facebook. Спортсменка розповіла, що для неї є великою честю опинитися поруч із досвідченими фрідайверами Ліндою Паганеллі та Фатімою Корок, та подякувала за підтримку тренеру й усім жителям України.

“У мене дуже багато людей, яким я маю подякувати, тож це буде інша публікація. Але цього точно не могло б статися без мого тренера Samo Jeranko, моєї родини та друзів, які мене завжди підтримують, мого спонсора Tritonsub, Федерації підводного спорту та підводної діяльності України та всіх українців! Я відчуваю підтримку кожного з вас, що мотивує мене на більше”, — зазначила Садурська.

У липні Садурська встановила світовий рекорд із пірнання з постійною вагою без ластів. Тоді їй удалося зануритися на глибину 74 метри.

Поиск на этом сайте