Через дронову атаку Харківщини без газу залишилися 13 500 домогосподарств

У Солоницівській громаді відновлюють газопостачання після російської атаки 11 жовтня. 

На сьогодні газ повернули у перші 2000 домоволодінь Солоницівської громади (Харківський район). Це будинки, розташовані у чотирьох населених пунктах. Відновлювальні роботи тривають. До газу планують під’єднати 7000 домоволодінь на першому етапі, далі розпочнеться другий етап ремонтів.

“Завершення першого етапу відновлювальних робіт з підключенням газу до 7 тисяч домоволодінь та початок другого етапу ремонтних робіт заплановане на завтра — 14 жовтня”, — розповіли у Харківській філії “Газмережі”.

За даними Міністерства енергетики України, після дронової атаки по газорозподільних станціях у Харківській області без газопостачання залишилися 13 500 домогосподарств.

Як писав KHARKIV Today, пізно ввечері 11 жовтня російські окупанти обстріляли “шахедами” Харківський район. Під обстріл потрапили села Буди, Бабаї та Подвірки. Був пошкоджений газогін, через що виникла пожежа.

Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов зазначив, що осінньо-зимовий період буде важким. Росіяни і далі намагатимуться знищувати енергетичні об’єкти Харківщини, як це вже було минулого року.

Поиск на этом сайте