Близько 30% учнів Харкова навчатимуться в метро – Камишін

Під час візиту до Харкова міністра стратегічної промисловості провів нараду з питань готовності укриттів.

Міністр стратегічної промисловості Олександр Камишін провів нараду у Харкові присвячену стану захисних споруд у регіоні.

Про це міністр повідомив у своєму Телеграм-каналі, передає “Думка”.

“Ситуація складна. Загальний фонд захисних споруд по місту – 3119. Місцева влада доповідає про проведену роботу з очищення підвальних приміщень від сміття та відновлення освітлення. Проте стан більшості укриттів залишається незадовільним”, – зазначив Камишін.

Він додав, що місто встановило також 14 тимчасових бетонних споруд, в основному на зупинках міського транспорту. Міністерство нині аналізує досвід їх використання.

За даними Камишіна, по Харківській області із 1120 захисних споруд цивільного захисту, готовими та обмежено готовими є майже 72%.

Оскільки Рада оборони Харківської області прийняла рішення, що офлайн-навчання у Харкові буде проводитись тільки в навчальних закладах, де є сховище, яке відповідає ДБН (не найпростіше укриття підвального типу, а саме сховище), садочки в Харкові працювати не будуть.

Водночас за інформацією міністра, близько 30% школярів – в першу чергу молодша школа – навчатимуться в метро. 5 вищих і 3 профтех навчальні заклади задекларували готовність починати офлайн освіту.

Поиск на этом сайте