Американський мільйонер знову приїхав на Харківщину

Фонд Говарда Баффета обіцяє допомагати в питаннях енергетики та розмінування.

Американський бізнесмен і філантроп Говард Баффет знову приїхав на Харківщину. Він передав допомогу 92-й бригаді і зустрівся з очільником ХОВА.

На зустрічі з Олегом Синєгубовим обговорювали стан енергосистеми Харківської області та питання щодо розмінування територій. Як розповів Синєгубов, після останньої масованої ракетної атаки умови подачі живлення з сусідніх областей ускладнюються, потрібні спецсистеми, аби запустити обладнання.

“Наразі ми змушені застосовувати погодинні відключення світла. Для більш ефективного поновлення електропостачання в регіоні після подібних ударів нам необхідні спеціальні системи запуску обладнання енергетичних об’єктів”, — пояснив Синєгубов.

Під час обговорення питання розмінування голова ХОВА розповів, що засміченою вибухонебезпечними предметами залишається територія площею близько 500 гектарів, це сільськогосподарські угіддя. Розміновувати землі регіону допомагатимуть міжнародні піротехнічні організації. Американський мільйонер запевнив, що буде й надалі допомагати Харківщині.

“Ми готові надавати усю необхідну допомогу українському народові у боротьбі з окупантом та ліквідації наслідків ракетних ударів. Наш фонд плідно співпрацює впродовж усього часу з Нацполіцією та Харківською обласною військовою адміністрацією. Тому готові посилити допомогу в питанні енергетики та розмінування”, — сказав Говард Баффетт.

Поиск на этом сайте