10 лаундж-барів Харкова з кальянами

Відпочинок – невід’ємна частина життя, необхідна кожній людині, незалежно від обставин. Проте, для кожного з нас це поняття індивідуальне й для того, аби перезавантажитись потрібно прогулятись, піднятися в гори, пробігти кілька кілометрів не зупиняючись чи просто подивитись кілька серій (чи сезонів) улюбленого серіалу. Та якщо хочеться відпочити в межах міста – достатньо обрати один з закладів нижче. 

Заклад “MUNDSTÜCK” (пр. Науки, 9; пров. Плетнівський, 2; пров. Грабовського, 4). Ця мережа відома не лише завдяки різноманіттю димних сумішей, а й свої кухні та барній карті. Крім цього тут своя, впізнавана атмосфера, виражена в переважаючих темних кольорах, великій кількості дерев’яних елементів, приглушеному світлі. Працюють заклади мережі щодня з 12:00 до 21:30. 

LOW & SLOW BAR “REINA” (пл. Павлівська, 5/7). Розташований в самому серці міста, цей бар є популярним місцем для зустрічі харків’ян та гостей міста. Крім густого диму, тут також можна скуштувати страви європейської кухні, або ж обрати щось з алкогольної карти, починаючи з авторських коктейлів та закінчуючи класичними міцними напоями. Відкривається локація о 10:30 та працює до 22:00 (в суботу та неділю – до 22:30).

Міська кальянна “True Hookah” (вул. Університетська, 31). Заклад пропонує не лише страви європейської та азіатської кухні, а й димні кальяни, серед яких Light, Medium, Hard та “Фруктова колба”. Також тут можна й поснідати, адже в закладі наявна функція сніданків. Крім того, стосовно деяких позицій меню зазначається інформація про наявність алергенів на що, безумовно, також варто звертати увагу. Починає роботу заклад о 11:00 та працює до 22:30 кожного дня.

Лаундж-бар “The rooms” (вул. Сумська, 80). Концепція закладу полягає в розподілі на зали по кольорах та атмосфері, тобто, nude-room для зустрічей тет-а-тет; talk-room для бізнес-ланчів та переговорів, а також є караоке-зала, де можна курити кальян. В теплу пору року тут функціонує літня тераса, котру можна вважати повноцінною четвертою залою. Відвідати локацію можна в будь-який день з 10:00 до 22:00.

Кальянна “Pinkman Bar” (вул. Сумська, 73). Назва цього закладу – не лише відсилка до відомого серіалу “Breaking  Bad”, а й про стиль в цілому. Кальяни тут подаються у вигляді коктейлів, деякі з яких навіть виглядають як хімічні речовини, а в дизайні використано багато неону. Відчути локальну атмосферу та спробувати небанальну димну суміш тут можна з 09:00 до 22:00 щоденно.

Лаунж-бар OldRoom (пров. Плетнівський, 2). Цей бар розташований в історичному приміщенні, тож інтер’єр – відповідний. Атмосферу тут створюють меблі різних епох: від шкіряних диванів “Честерфілд” до крісел в формі яйця в стилі диско. Та не дизайном лиш: тут подають не зовсім звичну для таких закладів страву – пиріг. Обрати можна пиріг з куркою та грибами, з м’ясом, ж пиріг з сиром та зеленню або ж штрудель (вишневий, яблучний чи м’ясний). Гостей OldRoom очікує щодня з 11:00 до 22:00. 

Лаундж-бар “Smog” (вул. Клочківська, 23). Тут можна не лише викурити ароматний кальян чи випити коктейль, а й також підкріпитися бізнес-ланчем чи бранчем. Атмосферну напівтемряву в закладі створюється завдяки  шкіряним диванам, неоновим написам та великій кількості дерев’яних елементів. Зайти в гості та зробити відмітку в переліку відвіданих місць Харкова можна з 11:00 до 22:00 в будь-який день тижня.

Ресторан “Бардим” (вул. Римарська, 8а). Ця локація з паназіатською кухнею, що розташувався в самому серці міста в приміщенні з панорамними скляними вікнами та затишною літньою верандою, є частиною невеликої мережі закладів, розташованих по всьому місту. Крім класичних (та не зовсім) страв азіатської кухні та запашних кальянів, тут також достатньо великий вибір як алкоголю, так й інших напоїв. Завітати сюди можна з 10:30 до 22:00.

Лаунж-бар “Vector” (пров. Банний, 1). Оскільки бар розташувався неподалік від скверу “Стрілка”, після прогулянки можна відпочити та насолодитися як коктейлями, так і ароматним димним кальяном. Переважають тут страви європейської кухні, але також можна замовити бургери чи фетучіні. До речі, працює заклад щодня з 11:00 до 22:00.

Лаундж-бар “Na Suete” (вул. Римарська, 19). Цокольне приміщення, в якому знаходиться цей бар, прикрашене неоном та декороване великою кількістю дерев’яних елементів. Тут можна відпочити з колегами після роботи, перекусити під час обідньої перерви чи просто викурити димний кальян. У меню можна знайти стейки, закуски, бургери, сендвічі, а також – гарячі напої на будь-який смак, лимонади та моктейлі, мілкшейки, коктейлі та шоти. Локація відкривається о 12:00 та працює до 23:00 щоденно.

Поиск на этом сайте